O Cracow Eye

50-metrowe Koło Widokowe Cracow Eye, które stoi aktualnie w Krakowie przy bulwarze Wołyńskim (przy dawnym Hotelu Forum), błyskawicznie zdobyło status uznanej atrakcji. Na wzór wielu europejskich miast, nasze Koło Widokowe stało się integralną częścią oferty turystycznej, gwarantuje bowiem niekwestionowanie najlepszy widok na Wawel i przepiękną panoramę miasta.

Nasz potężny diabelski młyn przypadł do gustu zarówno mieszkańcom, jak i niezliczonej ilości gości z wielu różnych zakątków świata, którzy odwiedzają Kraków o każdej porze roku. Koło Widokowe zapewnia idealne połączenie dreszczyku emocji z możliwością podziwiania uroków Krakowa.

Młyn to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby odwiedzającej Kraków. Nasze ogromne Koło Widokowe daje możliwość ostatniego spojrzenia na Wawel, Starówkę, czy nawet Kopiec Kościuszki z zupełnie innej perspektywy. Diabelski Młyn gwarantuje niezapomniane doświadczenia i widoki zarówno w dzień, jak i po zachodzie słońca, zupełnie jak słynny diabelski młyn London Eye w stolicy Anglii.

Cracow Eye w liczbach
Liczba gondol: 34+2VIP
Ilość miejsc: 216
Transport: 14 naczep
Czas budowy: 7 dni
Pobór prądu: 160 A
Cracow Eye – wymiary
Wysokość: 50m
Długość podstawy: 25m
Szerokość podstawy: 17m

WYBIERZ SIĘ NA PRZEJAŻDŻKĘ

CRACOW EYE

Chcesz przeżyć niesamowitą podróż ponad największymi budynkami w mieście?
Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół już dziś!